Policjanci odcięli wiszącego desperata i od razu podjęli resuscytację krążeniowo-oddechową

  • 31.05.2021, 12:43
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Policjanci odcięli wiszącego desperata i od razu podjęli resuscytację…
Starachowiccy policjanci uratowali wczoraj 33-latka,  który targnął się na własne życie. Podjęte przez policjantów czynności doprowadziły do przywrócenia funkcji życiowych. Mieszkaniec Starachowic finalnie trafił pod opiekę lekarzy.

Wczoraj przed godz. 18 dyżurny starachowickiej komendy otrzymał zgłoszenie, z treści którego wynikało, że w jednym z domów w mieście mężczyzna targnął się na własne życie. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Po dotarciu pod wskazany adres policjanci odcięli wiszącego desperata i od razu podjęli resuscytację krążeniowo-oddechową. Dzięki szybkiej pomocy udało się przywrócić czynności życiowe 33-latka. Mieszkaniec Starachowic finalnie trafił pod opiekę lekarzy.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe