We wrześniu w ZSZ nr 2 setny jubileusz

  • 04.06.2021, 08:00
  • Iwona Bryła
2021-06-04zsz2.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W tym roku mija 100 lat od powstania pierwszej szkoły zawodowej w Starachowicach. Następca tej placówki Zespół Szkół Zawodowych nr 2 przy ulicy 1- Go Maja, będzie świętował to wydarzenia na jubileuszowej gali. Z przyczyn związanych z epidemią koronawirusa odbędzie się ona nie w czerwcu jak pierwotnie planowano, ale 18 września. Dyrektor Grażyna Małecka już teraz zaprasza na to ważne dla kierowanej przez nią placówki wydarzenie i zdradza garść szczegółów z programu obchodów.

W ramach jubileuszowych przygotowań powstało już m.in. okolicznościowe logo, a na ukończeniu jest monografia szkoły. Jest też komitet patronacki.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe