Portret z PSYjacielem

  • 08.06.2021, 10:13
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Portret z PSYjacielem
9 czerwca to Dzień Przyjaciela. Postanowiliśmy go świętować w niezwykły sposób, a przy okazji wesprzeć Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt W Rudniku & SOPZ CANE Ferito. W środę 9 czerwca w pobliżu fontanny przy Al. Armii Krajowej w godz. 16.00-19.00 artysta Radek Kowalik, (którego mieliście okazję poznać już z niezwykłych plakatów na przystankach miejskich) będzie czekał na wszystkich, którzy chcą wesprzeć naszą akcję.

Co trzeba zrobić? Wystarczy pojawić się ze swoim przyjacielem (może być to pies, kot, świnka morska, szczur, chomik ale tez druga bliska osoba, która kocha zwierzaki równie mocno), Radek wykona dla Was fotograficzny portret z PSYjacielem, który otrzymacie na własność 🙂 w zamian za niezwykłą pamiątkę WY przynosicie coś dla zwierzaków ze Schroniska w Rudniku-karmę sucha, mokrą, zabawki, smycze, obroże, koce (prosimy o przynoszenie wszelkich karm prócz Puffi, Reno, Łapa). Razem pomóżmy naszym przyjaciołom z Rudnika! Zapraszamy!

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe