Starachowiczanie wsparli bezdomne psiaki

  • 10.06.2021, 14:47
  • Iwona Bryła
2021-06-11psy.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Mieszkańcy Starachowic mieli okazję wspomóc podopiecznych schroniska dla bezdomnych zwierząt w Rudniku. Umożliwiła im to akcja zbiórka karmy i psich akcesoriów przeprowadzona na skwerze przy alei Armii Krajowej. W zamian na ofiarodawców czekały sympatyczne upominki: wykonane na miejscu zdjęcia z domowymi pupilami.

Pomocową akcję zorganizowali: Park Kultury w Starachowicach i Radek Kowalik, artysta i społeczny aktywista z Suchedniowa, znany w naszym mieście z plakatów zdobiących przystanki autobusowe.

 

Starachowiczanie okazali się osobami bardzo otwartymi na potrzeby schroniska w Rudniku. Przychodzili indywidualnie, z bliskimi, znajomymi i oczywiście ze swoimi zwierzakami, a karton na dary stopniowo się zapełniał.

 

Za wrażliwość na trudny psi los i hojność dziękowano ofiarodawcom w sympatyczny sposób. Mogli zapozować do fotografii z domowymi pupilami i już za niedługą chwilę odebrać gotową odbitkę.

 

Chętnych do takich zdjęć nie brakowało, bo dla każdego prawdziwego miłośnika zwierząt jego pies, czy kot to najlepszy przyjaciel i członek rodziny.

 

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe