Starachowice w akcji „Wykus 2021”

  • 14.06.2021, 14:06
  • Iwona Bryła
2021-06-14wykus.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Na skwerze Zdzisława Rachtana ps. „Halny” odbył się koncert pieśni partyzanckich i patriotycznych w wykonaniu dzieci i młodzieży. Spotkanie było elementem dorocznych obchodów związanych z uczczeniem świętokrzyskich bojowników Armii Krajowej, w tym Jana Piwnika „Ponurego” i Eugeniusza Kaszyńskiego „Nurta”.

Organizatorami wydarzenia „Wykus 2021” było Środowisko Świętokrzyskich Zgrupowań Partyzanckich AK „Ponury – Nurt” oraz świętokrzyski oddział Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej. Koncert w Starachowicach poprowadziła harcmistrz Anna Skibińska, a wystąpili młodzi wokaliści z naszego regionu, ale także znany lokalny bard Artur Biniek.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe