Koncert muzyki chóralnej „Muzyczna mozaika” w Muzeum Przyrody i Techniki

  • 15.06.2021, 09:35
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Koncert muzyki chóralnej „Muzyczna mozaika” w Muzeum Przyrody i Techniki
Koncert muzyki chóralnej „Muzyczna mozaika” w Muzeum Przyrody i Techniki. Zapraszamy na wyjątkowy koncert zatytułowany „Muzyczna mozaika”, który odbędzie się 18 czerwca (piątek) o godz. 18.00 w gościnnych progach Muzeum Przyrody i Techniki im. J. Pazdura w Starachowicach.

W koncercie, który swoimi patronatami objęli Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek i Starosta Powiatu Starachowickiego Piotr Babicki zobaczymy i usłyszymy wykonawców ze Szkoły Chóralnej Parku Kultury w Starachowicach: Zespół Wokalny „Małe Portamento”, Zespół Wokalny „Portamento”, Chór Kameralny „Portamento”, Chór Żeński „Kamerton”, Chór Mieszany „Kamerton”, a także Anetę Foremniakowską-akompaniament oraz Bożenę Magdalenę Mrózek-dyrygenta, pomysłodawczynię koncertu. W programie utwory miłe, łatwe i przyjemne opracowane w sezonie artystycznym 2020/2021.

Informujemy jednocześnie, że wstęp na wydarzenie jest wolny jednak ze względu na ograniczenia wynikające z przepisów sanitarnych na koncercie obowiązywać będzie ograniczona liczba miejsc. Jeśli zabraknie miejsc w Hali lejniczej będzie można wysłuchać koncertu na świeżym powietrzu (organizator zapewnia miejsca siedzące).
 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe