Polbudrol i Mrówka wspierają starachowickie przedszkola

  • 25.06.2021, 11:31
  • Iwona Bryła
2021-06-25mrowka.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Starachowicka firma Polbudrol Bis oraz Polskie Składy Budowlane Mrówka Starachowice wyszły z inicjatywą, mającą na celu troskę o bezpieczeństwo najmłodszych w czasie wakacji. Zaprosiły przedszkola z naszego miasta do udziału w konkursie pod hasłem „Bezpieczne Wakacje z Mrówką”. Zwycięskie placówki odwiedził sponsorowany przez organizatorów „Zaczarowany Autobus”, skrywający w swoim wnętrzu plac zabaw. Na maluchy czekały też atrakcyjne upominki i spotkanie z firmową maskotką.

Roześmiane buzie maluchów, beztroska zabawa, ale i pożyteczna wiedza o rozważnym zachowaniu w czasie wakacji. W takiej atmosferze przebiegło rozstrzygnięcie konkursu „Bezpieczne Wakacje z Mrówką”, zorganizowanego przez starachowicką firmę Polbudrol Bis i prowadzony przez nią sklep PSB Mrówka.

Zadaniem uczestników było przygotowanie wykonanych dowolną techniką prac, ilustrujących zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu. Najlepiej z tym wyzwaniem poradziło sobie Przedszkole Miejskie nr 2.

Organizatorzy konkursu odwiedzili zwycięskie przedszkole z atrakcyjną niespodzianką. Przed placówką zaparkował „Zaczarowany Autobus”. Wnętrze tego barwnego pojazdu skrywało plac zabaw wyposażony w tory przeszkód, zjeżdżalnie, czy basen z kulkami. Wszystkie przedszkolne grupy mogły do woli oddać się beztroskiej zabawie.

Na maluchy czekała ponadto firmowa maskotka - duża sympatyczna mrówka, z którą bardzo fajnie pozowało się do zdjęć i oczywiście cała masa upominków. Na spotkanie zostali zaproszeni przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach, którzy opowiedzieli dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, a także umożliwili obejrzenie wnętrza radiowozu.

Mali słuchacze sporo zapamiętali z tego pouczającego spotkania z funkcjonariuszami.

„Zaczarowany Autobus” Polbudrolu odwiedził też ze swoimi atrakcjami zdobywców pozostałych miejsc konkursowych: niepubliczne przedszkole „Kreatywne Nutki” i Przedszkole Miejskie nr 13.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe