Zarząd Powiatu z absolutorium za 2020 rok

  • 28.06.2021, 12:14
  • Powiat Starachowicki
Zarząd Powiatu z absolutorium za 2020 rok
Najpierw wotum zaufania, a później absolutorium za wykonanie zeszłorocznego budżetu otrzymał Zarząd Powiatu w Starachowicach na sesji, która odbyła się 24 czerwca br. W ten sposób Rada Powiatu wystawiła ocenę za podejmowane przez niego działania. 

Co roku do 31 maja Zarząd Powiatu przedstawia Radzie Raport o stanie powiatu. Jest to dokument obejmujący podsumowanie działalności Zarządu w roku poprzednim, co stanowi podstawę do jego oceny przez Radę. Debata nad takim raportem odbyła się 24 czerwca br. Rada zdecydowała o udzieleniu wotum zaufania Zarządowi Powiatu. Po zapoznaniu się ze sprawozdaniem finansowym, sprawozdaniem z wykonania budżetu za rok 2020, informacją o stanie mienia i pozytywnymi opiniami Regionalnej Izby Obrachunkowej, radni zdecydowali również o udzieleniu absolutorium Zarządowi Powiatu za 2020 r. 
- Bardzo dobry wynik wykonania budżetu to efekt pracy wszystkich służb powiatowych, pracowników starostwa powiatowego i jednostek podległych. Dziękuję serdecznie za tę dobrą i wytężoną pracę – mówił na sesji starosta Piotr Babicki. 

Powiat Starachowicki

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe