Po remoncie Kilińskiego będzie w połowie ulicą jednokierunkową

  • 15.07.2021, 13:42
  • Iwona Bryła
2021-07-16kilinskiego.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gmina rozpoczyna remont ulicy Kilińskiego. Bardzo potrzebny, bo połatana nawierzchnia tej drogi wyjątkowo uprzykrza jazdę. Po zakończeniu robót kierowcy muszą się przygotować na kolejną zmianę. Na mniej więcej połowie Kilińskiego będzie można jeździć tylko w jednym kierunku. To oznacza, że odcinek od Słowackiego do Wysokiej pokonamy tylko w dół.

Na remont ulicy Kilińskiego o wartości 1 ml 200 tys. zł miasto zdobyło 95 % dofinansowanie.

 

Prace obejmują m.in. położenie nowej nawierzchni na jezdni, naprawę chodnika, budowę ścieżki rowerowej i miejsc postojowych oraz odwodnienie.


Remont ma się zakończyć w listopadzie br. Po nim gmina chce zmienić organizację ruchu po Kilińskiego zostawiając możliwość jazdy dwukierunkowej tylko na odcinku od ul. Słowackiego do alei Armii Krajowej.

 

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe