Ulewy nie powinny już wymywać ziemi i żwiru

  • 19.07.2021, 12:14
  • Iwona Bryła
2021-07-19wysoka.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gmina położyła asfalt na odnodze ulicy Wysokiej zlokalizowanej w pobliżu Rynku. To drobna inwestycja, bo wartości około 70 tys. zł, ale powinna zauważanie ulżyć mieszkańcom. Rozwiąże problem niszczenia drogi przez gwałtowne deszcze.

Odnoga Wysokiej jest bardzo stroma, więc woda deszczowa spływa po niej ze szczególną gwałtownością. Przed remontem niemal każda ulewa wymywała stąd pokłady żwiru i piachu i zostawiała w dole na chodniku. Wykonane na zlecenie gminy utwardzenie drogi powinno zapobiec takim sytuacjom.

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Starachowicach Mariusz Konarski przypomniał, że inwestycja jest odpowiedzią na prośby mieszkańców.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe