Licealna wyładniała po remoncie

  • 21.07.2021, 11:57
  • Iwona Bryła
2021-07-21licealna.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Odnowiono ulicę Licealną na osiedlu Stadion w Starachowicach. Kosztem 250 tys. zł naprawiono bardzo zniszczoną jezdnię i chodnik oraz zamontowano nowe oświetlenie stylizowane na parkowe. Remont przeprowadzono na wniosek mieszkańców, którzy zgłosili taką potrzebę do Budżetu Obywatelskiego.

Licealna to jedna z przecznic św. Barbary i Szkolnej. Ta niewielka i cicha uliczka zabudowana domami jednorodzinnymi przez lata odstraszała swoim wyglądem.

Teraz zmieniła się radykalnie dzięki zaangażowaniu mieszkańców, którzy skorzystali z możliwości, jakie daje Budżet Obywatelski miasta Starachowice. Wniosek o remont z tego źródła przygotowała Maria Dubno, która nie kryje, że wcześniej długo o niego zabiegała.

Efekt remontu pani Maria ocenia w samych superlatywach. Z uznaniem o spełnieniu oczekiwań mieszkańców wypowiadają się także radni miejscy. Prezydent Starachowic Marek Materek zauważa już kolejne potrzeby remontowe w zakresie dróg na osiedlu Stadion.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe