Plażówka kobiet

  • 17.08.2021, 09:19
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Plażówka kobiet
Para Karolina Pokusa / Julia Sytowicz wygrały drugą edycję starachowickiego turnieju siatkówki plażowej kobiet Leneco Cup rozgrywanego w sobotę na boiskach przy kąpielisku Piachy. W turnieju udział wzięło 9 par.

Za nami kolejna odsłona siatkarskiej rywalizacji pań na piasku. Tym razem do udziału w turnieju zgłosiło się 9 par, które zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A zmierzyły się ze sobą następujące pary: Sepioł / Stępień, Drożdżowska / Borowska, Wojciechowska / Stępień, Pokusa / Sutowicz oraz Żurawska / Wilk. W grupie B los przydzielił do siebie pary: Lachowska / Baran, Szeląg / Kowalczyk, Lewińska / Kozieł oraz Różycka / Dziółko. 

10

Kilkugodzinna rywalizacja wyłoniła triumfatorki starachowickiego turnieju. Zostały nimi Karolina Pokusa oraz Julia Sytowicz.

W turnieju rywalizowały zawodniczki ze Starachowic, Kielc, Nowin oraz Iłży.

W gronie uczestniczek nie zabrakło siatkarek, które już jesienią rywalizować będą w rozgrywkach świętokrzyskiej trzeciej ligi. Obecnie trwa nabór do drużyny SMS Leneco Starachowice, a wszelkie niezbędne informacje można znaleźć na facebookowej stronie drużyny.

11

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe