Wójt Gminy Mirzec nagradza absolwentów

  • 23.08.2021, 09:26
  • Patryk Wójcik
2021-08-23mirzec.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Średnia co najmniej 5,50 i wynik na poziomie minimum 80 procent z egzaminu ośmioklasisty to wymagania jakie musi spełnić absolwent szkoły podstawowej by otrzymać Edukacyjną Nagrodę Wójta. Grono najlepszych uczniów miało okazję odebrać gratyfikację w Urzędzie Gminy w Mircu.

Gmina Mirzec już od dawna nagradza najlepszych uczniów szkół podstawowych za wybitne osiągnięcia w nauce na poziomie ogólnopolskim. Tym razem nagrodzeni zostali absolwenci ósmych klas z gminy Mirzec. Dołączenie do elitarnego grona uzdolnionych to nie lada wyzwanie. Uczniowie musieli spełnić wysokie wymagania by otrzymać wyróżnienie.

Patryk Wójcik

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe