Kolarze z Klubu Olimpiad Specjalnych „ARKA” na podium

  • 06.09.2021, 11:53
  • Patryk Wójcik
2021-09-06rowerzysci.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Na płycie stadionu Ostrowieckiego KSZO odbyła się kolejna już edycja Świętokrzyskiego Mityngu w Kolarstwie Olimpiad Specjalnych. Spośród 60 uczestników z całego województwa zawodnicy z naszego miasta przywieźli dwa złote medale. Zwycięzcy to: Grzegorz Zwierzchowski w kategorii wyścigu szosowego i Witold Kiepas w kategorii jazdy indywidualnej.

Wojewódzkie zawody to sukcesy dla klubu „ARKA” ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Starachowicach. Zawodnicy wykazali się bardzo dobrym przygotowaniem i zajęli najwyższe miejsca na podium. Kolarze z naszego miasta pokazali, że nie tylko jazda na rowerze jest ich mocną stroną. Zainteresowanie sportem pomaga w procesie opiekuńczym nad osobami niepełnosprawnymi przebywającymi w Domu Samopomocy. Zwycięzcy mieli odpowiednie sposoby, by wygrać i jak sami twierdzą jazda na rowerze to ich pasja.

Patryk Wójcik

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe