Groźny wypadek na trasie S7

  • 06.09.2021, 12:18
  • Źródło: Ochotniczna Straż Pożarna w Skarżysku-Kamiennej
Groźny wypadek na trasie S7 Ochotniczna Straż Pożarna w Skarżysku-Kamiennej
Około godziny 5:15 doszło do groźnego wypadku na trasie S7 w kierunku Kielc. Zderzył się bus przewożący ludzi z naczepą samochodu ciężarowego. 

Na miejscu strażacy zastali 9 poszkodowanych z busa z czego trzech pozostawało w pojeździe. Działania Ochotnicznej Straży Pożarnej w Skarżysku-Kamiennej polegały na zabezpieczeniu terenu akcji oraz wycięciu elementów wnętrza które utrudniały dotarcie do poszkodowanych a następnie wraz z zastępami z JRG Skarżysko-Kamienna ewakuacją poszkodowanych z wraku oraz udzieleniu pomocy przedmedycznej. Sześć osób zostało zabranych przez Zespoły Ratownictwa Medycznego. Na miejscu działały łącznie 3 zastępy straży, 3 patrole policji oraz 4 karetki. Dwa pasy na 49 kilometrze trasy S7 w kierunku Kielc były zablokowane.

Źródło: Ochotniczna Straż Pożarna w Skarżysku-Kamiennej

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe