Gościnny koncert pograniczników

  • 08.09.2021, 11:44
  • Iwona Bryła
2021-09-08koncert.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Kontynuacją obchodów 82. rocznicy wybuchu II wojny światowej i obrony Starachowic był koncert pod hasłem „Póki Polska żyje w nas” w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej. Muzycy i towarzyszący im wokaliści wystąpili w Amfiteatrze Parku Miejskiego.

W repertuarze koncertu znalazły się utwory instrumentalne i piosenki żołnierskie. Przed publicznością, wśród której był także prezydent Starachowic Marek Materek, wystąpiła Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej pod dyrekcją podpułkownika Leszka Mieczkowskiego, a także soliści: Natalia Zabrzeska – Borowiec i Wacław Wacławiak.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe