ZSZ nr 3 przechodzi remont

  • 10.09.2021, 09:00
  • Iwona Bryła
2021-09-10zsznr3.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ponad 5 mln zł przeznacza powiat starachowicki na remont Zespołu Szkół Zawodowych 3. Do końca września potrwają prace wewnątrz placówki, a w przyszłym roku zostanie odnowiona elewacja budynku. Ponadto samorząd wystąpił o pomoc finansową na remont szkolnej hali sportowej.

Placówka przy ulicy Szkolnej odzyskuje ładny wygląd etapowo. Aktualnie dobiega końca remont wnętrza: odnawiane są m.in. korytarze, schody, łazienki, sale lekcyjne oraz łącznik do hali sportowej. Z powodu remontu uczniowie zaczną rok szkolny z opóźnieniem, bo 13 września i ten zaległy czas odpracują przychodząc na lekcje w soboty. Natomiast do czasu zakończenia prac zajęcia będą się odbywać zdalnie popołudniami. Zniszczona fasada budynku ZSZ nr 3 ma zostać poprawiona w terminie do połowy maja 2022 roku. Przed władzami powiatu jest jeszcze wyzwanie związane z przeprowadzeniem remontu hali sportowej. Już teraz wystąpiły one o pomoc finansową z programu „Polski Ład”.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe