„Pakiet rehabilitacyjny dla seniora 2021”

  • 21.09.2021, 09:58
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
„Pakiet rehabilitacyjny dla seniora 2021”
Prezydent Miasta Starachowice oraz Centrum Usług Społecznych zapraszają do udziału w programie „Pakiet rehabilitacyjny dla seniora 2021”.

Bezpłatne zabiegi będą dostępne dla mieszkańców Starachowic, którzy ukończyli 60 lat. Założeniem programu jest zwiększenie dostępności świadczeń rehabilitacji leczniczej dla seniorów. Każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z zabiegów, jakich potrzebuje, które są odpowiednie dla jego stanu zdrowia i możliwości.

Dostępne pakiety :

Pakiet przeciwbólowy na kręgosłup

Pakiet na stany zwyrodnioniowe stawów obwodowych

Pakiet ćwiczeń ogólnokondycyjnych

Pakiet pourazowy

Pakiet przeciwbólowy na stawy obwodowe

„Chcemy umożliwić skorzystanie z zabiegów rehabilitacyjnych, seniorom którzy tego potrzebują, w trosce o ich zdrowie” - Marek Materek Prezydent Miasta Starachowice

Do wykorzystania są 194 pakiety rehabilitacyjne. Mogą z nich skorzystać osoby, które:

  • mieszkają w Starachowicach,

  • ukończyły 60 lat,

  • posiadają status osoby zaszczepionej przeciwko COVID-19 lub negatywny wynik testu na COVID-19

Miejscem realizacji pakietów w zakresie fizjoterapii ambulatoryjnej będzie gabinet fizykoterapii i rehabilitacji ruchowej VITA Centrum Zdrowia, 27-200 Starachowice, ul. Borkowskiego 1.

Zapisy na miejscu lub telefonicznie pod numerem telefonu (41) 389-70-72 rozpoczną się od dnia 20 września 2021 r. w godzinach 10:00 – 14:00.

Ilość pakietów jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe