VII Starachowicki Dzień Seniora

  • 23.09.2021, 13:26
  • Iwona Bryła
2021-09-24seniorzy.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Starachowiczanie w jesieni życia bawili się na dorocznym święcie integrującym to środowisko. Mieli okazję do zaprezentowania swoich talentów artystycznych i miłego spędzenia czasu.

 

W programie VII Starachowickiego Dnia Seniora znalazł się przemarsz barwnego korowodu uczestników po alejkach parku miejskiego, a potem występy na scenie Parku Kultury. W przemówieniach inauguracyjnych do zebranych zwrócili się: Ewa Skiba, zastępca prezydenta Starachowic, Piotr Ambroszczyk, dyrektor Centrum Usług Społecznych w Starachowicach i Adam Buchelt, przewodniczący Starachowickiej Rady Seniorów. Seniorzy zaprezentowali spory wachlarz scenicznych umiejętności. Były występy wokalne, w tym prezentacje chórów, recytatorskie i kabaretowe.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe