Mistrz trików bilardowych w Starachowicach

  • 27.09.2021, 11:40
  • Iwona Bryła
2021-09-27bilard.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Na zaproszenie Familijnego Klubu Sportowego Łazy Starachowice w naszym mieście gościł Bogdan Wołkowski, wielokrotny mistrz świata w trikach bilardowych. Jego wirtuozerskie popisy mieli okazję podziwiać uczniowie jednej ze szkół podstawowych.

Bogdan Wołkowski to mistrz trików bilardowych i snookerowych: 6-krotny mistrz świata w trikach snookerowych, 5-krotny mistrz świata w trikach pool-bilardowych, 2-krotny mistrz globu i Europy w trikach artystycznych oraz 4-krotny mistrz Polski. Swoje imponujące umiejętności pokazał w Starachowicach w ramach akcji Polskiego Związku Bilardowego „Świętokrzyskie gra w bilard”. Szczególną frajdę mieli z tego uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 12 oraz podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego zaproszeni do świetlicy sportowej, prowadzonej przez Familijny Klub Sportowy Łazy Starachowice przy parafii pw. Matki Boskiej Częstochowskiej na os. Łazy, dzięki uprzejmości proboszcza ks. Grzegorza Roszczyka. Chłopcy, ale i dziewczęta z podziwem patrzyli na to, jak bile nie tylko toczą się po zielonym suknie stołu zgodnie z życzeniem mistrza, ale i posłusznie wyskakują w powietrze, czy pokonują różne tory przeszkód. Bogdan Wołkowski zaprosił też swoich widzów do udziału w pokazach.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe