Przeżyli ze sobą pół wieku

  • 30.09.2021, 11:24
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Przeżyli ze sobą pół wieku
Trzy pary małżeńskie ze Starachowic świętowały jubileusz 50 – lecia pożycia małżeńskiego. Medale przyznane za długoletnie pożycie małżeńskie wręczył jubilatom Prezydent Miasta Marek Materek podczas kameralnego spotkania zorganizowanego w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Świętujący małżonkowie to: Halina i Ryszard Gołębscy, Wiesława i Eugeniusz Truchlewscy, Irena i Jan Żmudzińscy.

- To wyjątkowy dzień dla małżonków, jest to chwila kiedy odnawiają składaną przed laty przysięgę małżeńską – mówi Prezydent Miasta Marek Materek - Wspominają moment poznania, wspólnie spędzone lata. Chwile pełne wzruszeń i radości. To ogromna przyjemność móc towarzyszyć Wyjątkowym Jubilatom w tym dniu.

Z powodu pandemii, uroczystą galę organizowaną w obecnym Parku Kultury zastąpiono kameralnymi spotkaniami w Urzędzie Stanu Cywilnego.

- Podczas spotkań dbamy o oprawę muzyczną, jest mały upominek - informuje zastępca kierownika USC Agnieszka Garbarczyk – Pożoga - Zależy nam, aby pomimo pandemii ten moment, chociaż świętowanym w kameralnym gronie, pozostał miłym wspomnieniem.

W tym roku, łącznie medale za długoletnie pożycie małżeńskie odebrało 19 par. Szanownym Jubilatom życzymy kolejnych lat wspólnego życia w zdrowiu i wzajemnym szacunku i miłości.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dukiel
Dukiel 30.09.2021, 19:22
Gratulacje

Pozostałe