5 edycja turnieju piłki nożnej w naszym mieście

  • 30.09.2021, 14:11
  • Patryk Wójcik
2021-10-01olimpiada.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zespoły piłkarskie Olimpiad Specjalnych zagościły w naszym mieście. Zawodnicy mieli okazję wystąpić w formule drużyn 7 – osobowych. Organizatorem wydarzenia był Klub Olimpiad Specjalnych „Arka”, działający przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Starachowicach. Mimo deszczowej pogody piłkarze chętnie brali udział w konkurencjach.

Po uroczystym wciągnięciu flagi Olimpiad Specjalnych na maszt, zawodnicy wysłuchali słów kierownika Środowiskowego Domu Samopomocy w Starachowicach Grzegorza Małkusa i prezydenta Marka Materka. Wydarzenie już po raz kolejny zagościło na boiskach naszego miasta. W turnieju brały udział zespoły z województwa świętokrzyskiego. Prezydent wspomniał początki istnienia klubu Olimpiad Specjalnych „Arka” w Starachowicach. Mimo deszczowej pogody na twarzach zawodników był uśmiech, który pokazywał jak wiele dla nich znaczą zawody.

Patryk Wójcik

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe