Kursy i płatne staże dla uczniów, sprzęt dla szkoły

  • 01.10.2021, 09:14
  • Iwona Bryła
2021-10-01zsznr2.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach korzystają z oferty podnoszenia kwalifikacji w ramach projektu, realizowanego przez Akademię Przedsiębiorczości w Kielcach. Uczestniczą w kursach i płatnych praktykach w firmach, uczą się branżowego angielskiego. Zyskuje też szkoła, która otrzymała wyposażenie do pracowni reklamy i informatycznej.

ZSZ nr 2 jest objęty programem pod hasłem „Kształcimy Specjalistów - Rozwój Edukacji Zawodowej dla Starachowic”. Jak mówi Michał Zatorski, prezes Akademii Przedsiębiorczości daje on uczniom możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy i praktycznych umiejętności. Projekt obejmuje też dokształcanie nauczycieli i doposażenie szkoły w nowoczesne pomoce dydaktyczne. W realizacji programu Akademię Przedsiębiorczości wspiera powiat starachowicki i Specjalna Strefa Ekonomiczna „Starachowice”. Z edukacyjnej oferty korzysta 140 uczniów.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe