Rozmowa Tygodnia: Marek Materek

  • 08.10.2021, 16:00
  • Iwona Bryła
2021-10-08rt-mm-sd.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W „Rozmowie Tygodnia” z prezydentem Starachowic Markiem Materkiem spoglądamy na nasze miasto z perspektywy ostatnich inwestycji i przygotowań do kolejnych.

Są pieniądze na budowę obwodnicy północno - zachodniej, liczymy, że pojawią się też na jej wydłużenie do drogi krajowej nr 9 i na wiadukt w Starachowicach Zachodnich. Realizowany jest program rewitalizacji miasta obejmujący długą listę działań, do zagospodarowania jest około 16 mln zł przyznanych nam z tzw. funduszy norweskich, osoby niepełnosprawne zyskają opiekę w dwóch nowych placówkach. W mieście działa Centrum Usług Społecznych, budowane są kolejne mieszkania. To kilka przykładów tego, co działo się w czasie 3 lat drugiej kadencji Marka Materka jako gospodarza Starachowic.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe