Unijny MarzenioBus w Starachowicach

  • 13.10.2021, 11:50
  • Adrianna Krzemińska
2021-10-13marzeniobus.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Starachowice odwiedziło Stowarzyszenie Impakt z Kielc z promocją programów oferowanych przez Unię Europejską. Działacze organizacji informowali o możliwości udziału w szkoleniach, odbycia studiów w krajach unijnych, czy zaangażowania się w zagraniczny wolontariat.

Ofertę Stowarzyszenia Impakt reklamował MarzenioBus, który zaparkował w Parku Miejskim w Starachowicach a nam przybliżyli ją przedstawiciele organizacji: jej założyciel Piotr Pisiewicz oraz wiceprezeska Magdalena Buczyńska. Kieleckie stowarzyszenie Impakt już od roku przemierza całą Polskę swoim MarzenioBusem w celu promocji oferty skierowanej do młodzieży.

Adrianna Krzemińska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe