Park Kultury wystawił kabaretowy spektakl

  • 18.10.2021, 11:52
  • Adrianna Krzemińska
2021-10-18varieteok.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W sobotni wieczór w Sali Widowiskowej Parku Kultury odbył się muzyczno - kabaretowy spektakl o nazwie „Variete”. Jest to już drugie tego typu przedsięwzięcie zrealizowane w Starachowicach. Rozrywkowe show stworzone zostało przez mieszkańców miasta.

Starachowickie „Variete” to widowisko jakiego jeszcze nie było. W spektaklu wystąpili mieszkańcy miasta działający pod kierunkiem instruktorów Parku Kultury. Program artystyczny to m.in.: teksty i inscenizacje kabaretowe, piosenki o miłości, ogniste tango, czy kankan. W „Variete" usłyszeliśmy i zobaczyliśmy dobrze znanych lokalnej społeczności mieszkańców i animatorów kultury. Kabaretowe przedsięwzięcie zorganizowane zostało z pomocą finansową Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Na scenie wystąpili: Iwona Dziubińska-Czerko, Monika Kowalczyk-Kogut, Małgorzata Kutrowska, Barbara Łoginow, Małgorzata Ślaska, Elżbieta Tokarska, Ilona Traczyk, Beata Wiśniewska, Małgorzata Wyderska, Jolanta Wiśniewska, Zofia Witkowska, Maciej Cieciora, Adam Gozdur, Maciej Jagieło, Piotr Majcher, Krzysztof Szczygieł, Jacek Tarnowski, Zespół Tańca i Inscenizacji „Plejada” oraz Teatr Muzyczny nad Kamienną "Starachowianie". Artystom towarzyszył zespół „Chłopcy z Parku” w składzie: Krzysztof Stanik, Grzegorz Dziamka, Waldemar Dziura oraz gościnnie Wojciech Wąsala.

 

 

Adrianna Krzemińska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe