ErasmusDays w Zespole Szkół Zawodowych nr 2

  • 22.10.2021, 10:16
  • Adrianna Krzemińska
2021-10-22-erasmus.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach odbył się tzw. ErasmusDays, czyli promocja europejskiego programu edukacyjnego Erasmus+ . W jego ramach młodzież przygotowała m.in. degustację potraw europejskich, były też wystąpienia gości z Hiszpanii i Wielkiej Brytanii.

ErasmusDays jest to inicjatywa mają na celu upowszechnienie rezultatów projektów, realizowanych w ramach programu Erasmus+. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 z sukcesem pozyskuje finanse na realizację projektu Erasmus+. Zorganizowano prawie 600 wyjazdów zagranicznych mających na celu zdobycie doświadczenia zawodowego przez uczniów oraz poszerzenie ich umiejętności komunikowania się w językach obcych. W ramach ErasmusDays starachowicka szkoła gościła przedstawicieli organizacji pozarządowych z Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Uczennice Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 podzieliły się wrażeniami z zagranicznego wyjazdu zorganizowanego z projektu Erasmus+. W programie szkolnego święta znalazła się też m.in. degustacja potraw europejskich, wspólne tańce oraz wystąpienia zagranicznych gości. Podziękowano zespołowi kierującemu realizacją projektu w składzie: dyrektor ZSZ nr 2 Grażyna Małecka oraz nauczycielki: Beata Sławińska- Kopyś i Grażyna Kmiotek.

Adrianna Krzemińska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe