Turecka podróż w starachowickiej bibliotece

  • 25.10.2021, 11:44
  • Adrianna Krzemińska
2021-10-25-biblioteka.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Starachowicach odbyło się spotkanie z dziennikarką i podróżniczką Anetą Marciniak. Było to kolejne spotkanie z cyklu „Ale Jazda! Od Czytelnika do Podróżnika”.

Aneta Marciniak, podróżniczka i dziennikarka jednej z lokalnych gazet, podczas spotkania pt. „Tam, gdzie Orient FLIRTUJE z Europą” opowiedziała o Turcji, jakiej nie znamy. Reporterka zabrała słuchaczy w podróż przez Stambuł po granice Bosforu. Pokazując zdjęcia i przedstawiając historie jej mieszkańców. Opowiedziała o najmniej uczęszczanych przez turystów regionach, wartych odwiedzenia. W czasie trwania spotkania widzowie obejrzeli slajdy z podróży obrazujące m.in.: zabytkowe budowle oraz potrawy. Zapoznali się z historią życia mieszkańców Turcji. Licznie przybyli słuchacze byli zafascynowani tureckimi zdjęciami do których zadawali pytania. Pod koniec spotkania zostali poczęstowani pysznymi ciasteczkami i turecką herbatą.

Adrianna Krzemińska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe