Setne urodziny Pani Czesławy Wojciechowskiej

  • 26.10.2021, 09:19
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Setne urodziny Pani Czesławy Wojciechowskiej
W tym roku wyjątkowy, setny jubileusz urodzin obchodziła Pani Czesława Wojciechowska, mieszkanka naszego miasta. Szacowną jubilatkę odwiedził z prezentem i życzeniami Prezydent Miasta Marek Materek.

Pani Czesława Wojciechowska z domu Mazurek urodziła się w 1921 roku w Starachowicach. Miała pięcioro rodzeństwa, dwie stiostry i trzech braci. Bardzo wcześnie straciła rodziców w związku z tym cały trud prowadzenia domu i opieki nad 12-letnim bratem spoczął na Pani Czesławie i jej o 5 lat młodszej siostrze. W 1949 roku wyszła za mąż za Zdzisława Wojciechowskiego z którym przeżyła 51 lat i doczekała się trójki dzieci, sześciorga wnuków i ośmiorga prawnuków. Całe jej życie zawodowe związane bylo z pracą w handlu. Z piątki swojego rodzeństwa tak pięknego wieku dożyła tylko Pani Czesława. Obecnie cieszy się miłością i opieką córki i wnuków. Pani Czesława zdradziła również przepis na to, aby dożyć 100 lat - trzeba szanować i lubić Innych ludzi - to recepta szacownej jubilatki.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe