10 lat ukrywał się przed policją. To mieszkaniec powiatu starachowickiego.

  • 26.10.2021, 09:27
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
10 lat ukrywał się przed policją. To mieszkaniec powiatu starachowickiego.
Policjanci niedawno wpadli na trop 56-latka, który od 10 lat ukrywał się przed organami ścigania, przebywając głównie poza granicami kraju. Do zatrzymania doszło w sobotę na terenie jednego z pensjonatów w małopolskim Zębie. Mężczyzna ma do odbycia 2 letni zasądzony wyrok pozbawienia wolności, jednak powiązany jest także z innymi przestępstwami.

Mieszkaniec powiatu starachowickiego ścigany był na podstawie dwóch listów gończych. Ciąży na nim kara 2 lat pozbawienia wolności w związku z handlem narkotykami. Mężczyzna jest powiązany także z innymi przestępstwami, chodzi między innymi o przestępczość zorganizowaną. Od 2011 roku mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości przebywając najczęściej poza granicami kraju. Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach niedawno wpadli na trop 56-latka. Okazało się, że poszukiwany przebywa na terenie Polski. W sobotę rano, zaskoczonego 56-latka policjanci odwiedzili w jednym z pensjonatów w miejscowości Ząb. Zatrzymany ma do odbycia karę 2 lat pozbawienia wolności, jednak finalnie wyrok może zostać wydłużony.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe