Ulica Lutosławskiego w całości utwardzona

  • 27.10.2021, 14:51
  • Iwona Bryła
2021-10-27lutoslawskiego.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ulica Lutosławskiego w południowej części Starachowic to kolejna droga, na której po remoncie pojawiła się twarda nawierzchnia zamiast gruntowej. Trasę modernizowano etapami: w maju tego roku oddano do użytku pierwszy odcinek, a teraz zakończono prace na kolejnym.

Położona między aleją św. Jana Pawła II a ulicą 6- go Września i do niedawna całkowicie gruntowa ulica Witolda Lutosławskiego, teraz oferuje użytkownikom utwardzoną nawierzchnię na całej swojej długości. Realizacja tej inwestycji odbyła się w ramach Budżetu Obywatelskiego.  Inwestycja, jak podkreślili przedstawiciele firmy, która ją wykonywała, mimo trudnych warunków terenowych, została ukończona przed wyznaczonym terminem.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe