Uroczyste zakończenie praktyk w OHP w Starachowicach

  • 03.11.2021, 12:12
  • Adrianna Krzemińska
2021-11-03-ohp.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Starachowicach odbyło się uroczyste zakończenie projektu "Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego. Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój".

W OHP w Starachowicach odbyło się podsumowanie projektu praktyk zagranicznych. Młodzież placówki uczestniczyła w dwutygodniowych szkoleniu, które odbyło się na Bałkanach. Kierowniczka ośrodka Lucyna Prokop opowiedziała o przebiegu praktyk, przedstawiła prezentacje multimedialna wiązana z wyjazdem oraz opowiedziała jakie warunki musieli spełnić uczniowie, aby mogli skorzystać z zawodowych praktyk za granicą. W czasie eventu uczniowie opowiedzieli swoje wrażenia z pobytu na praktykach w Bułgarii. Zaprezentowali w praktyce zdobyte tam umiejętności kulinarne i fryzjerskie. Na uroczystości pojawili się zaproszeni goście m.in. przedstawiciele z Wojewódzkiego OHP oraz Zespołu Szkół Zawodowych nr 3. W spotkaniu uczestniczyli także wychowawcy, instruktorzy praktycznej nauki zawodu oraz uczniowie.

Adrianna Krzemińska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe