Nielegalne automaty do gier w Starachowicach

  • 08.11.2021, 14:13
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Nielegalne automaty do gier w Starachowicach
W nocy z piątku na sobotę starachowiccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego w Kielcach, przejęli cztery nielegalne automaty do gier hazardowych. Mundurowi w lokalu, gdzie prowadzili działania zabezpieczyli także pieniądze.

Kolejne działania przeprowadzone przez policjantów i funkcjonariuszy z urzędu celno skarbowego zakończyły się likwidacją nielegalnego kasyna. Tym razem czynności miały miejsce w jednym ze starachowickich lokali. W nocy z piątku na sobotę mundurowi ze starachowickiej komendy, działając wspólnie z kieleckimi funkcjonariuszami celno –skarbowymi zabezpieczyli cztery nielegalne automaty do gier hazardowych. Ponadto zabezpieczone zostały pieniądze w kwocie ponad 7000 złotych. W myśl obowiązujących przepisów za nielegalną działalność hazardową grożą wysokie kary. Za urządzanie gier na automatach bez wymaganej koncesji może grozić kara pieniężna wynosi do 100 000 złotych za każde urządzenie. Natomiast za nielegalne organizowanie gier hazardowych grozi odpowiedzialność karno-skarbowa tj. kara grzywny, kara pozbawienia wolności do lat 3 albo obie te kary łącznie.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe