Śniadanie daje moc!

  • 09.11.2021, 12:43
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Śniadanie daje moc!
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Starachowicach włączyli się do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Śniadanie daje moc”. Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy.

To najlepszy start w nowy dzień! Wspólne śniadanie było dla wszystkich świetną zabawą, a zarazem nauką o tym - jak ważne jest codzienne, zdrowe śniadanie. Wierzymy, że udział w programie oraz akcji przyczyni się do zmiany nawyków żywieniowych i większej dbałości o spożywanie śniadania przez dzieci – w domu i szkole. Podczas przygotowania posiłku nie zapomnieliśmy o reżimie sanitarnym.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe