Aneta Nasternak rezygnuje

  • 19.11.2021, 10:29
  • Iwona Bryła
Aneta Nasternak rezygnuje
Jak informuje prezydent Starachowic Marek Materek przyczyną odwołania Anety Nasternak ze stanowiska drugiego zastępcy prezydenta miasta ds. społecznych, była złożona przez nią rezygnacja.

Prezydent dodaje, że Aneta Nasternak zrezygnowała 22 października nie podając przyczyny, w wyniku czego została odwołana z pełnionej funkcji. Jednocześnie odrzuciła propozycję powrotu na stanowisko pełnomocnika ds. rewitalizacji w Referacie Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego w Starachowicach. W związku z tym, jak podkreśla prezydent cyt. „rozstaliśmy się dziękując za dotychczasową współpracę”.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe