Julia Wojtan z brązowym medalem mistrzostw Europy

  • 19.11.2021, 11:06
  • Iwona Bryła
2021-11-19dragon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zawodniczka Klubu Sportowego Dragon Starachowice udowodniła, że należy do najlepszych młodych fighterek starego kontynentu. Podopieczna Marka Jasińskiego przywiozła brązowy medal z Mistrzostw Europy w Kickobxingu zorganizowanych w Czarnogórze.

Julia mówi, że droga do brązu nie była łatwa. Trafiła na trudne przeciwniczki: najpierw Francuzkę, potem Węgierkę. Zdaniem opiekuna Julii Marka Jasińskiego jego zawodniczka walczyła znakomicie, niemniej trzeba się było poddać ostatecznej ocenie sędziów. Oprócz Julii starachowickiego Dragona reprezentował jeszcze Mateusz Gunia, dla którego był to debiut na międzynarodowej imprezie. Nasza fighterka czuje pewien niedosyt, ale z optymizmem patrzy w przyszłość, a ta najbliższa to przyszłoroczne mistrzostwa świata. Marek Jasiński podkreśla, że zawody w Czarnogórze były mocno obsadzonym sprawdzianem nie tylko dla jego podopiecznych, ale i kadry narodowej w kickboxingu, na której skład on także miał wpływ. Polska ekipa zajęła tam ostatecznie 4 miejsce.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe