Kadrowe zmiany w powiecie

  • 24.11.2021, 14:32
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2021-11-24mm.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Piotr Babicki poinformował w mediach społecznościowych, że składa rezygnację z funkcji starosty starachowickiego. Uzasadnił to poczuciem politycznej odpowiedzialności za naruszenie standardów obowiązujących w Komitecie Wyborczym Marka Materka.

Przypomnijmy, że chodzi o kontrowersyjne zatrudnianie nowych osób w szpitalu. O tym, czy Piotr Babicki rzeczywiście straci stanowisko zdecydują radni powiatu, przegłosowując tę kwestię na jutrzejszej sesji. Dziś prezydent Starachowic Marek Materek poinformował, że jego komitet wyborczy zgłosił jako kandydata do objęcia ewentualnego wakatu - Piotra Ambroszczyka, dyrektora Centrum Usług Społecznych.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe