Jubileusz 60-lecia ZSZ nr 1 w Starachowicach

  • 29.11.2021, 11:06
  • Adrianna Krzemińska
2021-11-29-60cio-lecie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Starachowicach odbył się jubileusz 60- lecia placówki. W programie znalazła się multimedialna prezentacja przypominająca historię szkoły oraz występy artystyczne uczniów. Szkolne mury zapełniły się wieloma gośćmi. Nie zabrakło wśród nich m.in. przedstawicieli samorządu powiatu starachowickiego oraz parlamentarzystów.

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Starachowicach obchodził 60-lecia istnienia. Część oficjalna odbyła się w siedzibie placówki przy ul. Radomskiej. Zebranych gości powitała dyrektor Monika Wójcik i podziękowała wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju szkoły, tworząc wspólnie pozytywną atmosferę sprzyjającą właściwemu wychowaniu, edukacji i kształtowaniu młodego pokolenia. Z okazji wspaniałego święta w imieniu posłanki PiS Agaty Wojtyszek życzenia i gratulacje przekazała dyrektor jej biura poselskiego Lidia Dziura. Podczas uroczystości poseł PiS Krzysztof Lipiec złożył życzenia dla pedagogów, którzy na co dzień prowadzą wspaniałą pracę dydaktyczno-pedagogiczną. Wicestarosta pogratulował osiągnięć oraz złożył wyrazy uznania dla kadry pedagogicznej. Wręczył od zarządu powiatu starachowickiego prezent w postaci czeku. Dyrektor zaprzyjaźnionej szkoły podkreśliła, że uczniowie szkół zawodowych są ogromną wartością i dumą dla swoich placówek. Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 zabrali swoich gości na muzyczną wyprawę po szkolnych kartach historii, dzięki której podsumowali dotychczasowy dorobek swojej placówki.

Adrianna Krzemińska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe