V Starachowicki Event Charytatywny dla Patryka Niekłania tuż, tuż!

  • 01.12.2021, 10:30
  • Adrianna Krzemińska
2021-12-01-patryk.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wielkimi krokami zbliża się „V Starachowicki Event Charytatywny dla Patryka Niekłania”. Już za kilka dni odbędzie się cykl wydarzeń, z których dochód będzie przeznaczony na rehabilitację starachowiczanina, który trzy lata temu uległ wypadkowi samochodowemu wracając z zakończeniu programu „Mam Talent”. Na licytacje już trafiły nietuzinkowe fanty, a niesamowitą petardą będzie akcja „Licytacje kubków z autografami gwiazd”, którą wymyślił organizator wydarzenia Konrad Rączka wraz z wolontariuszami.

Już 17 grudnia Starachowicki Park Kultury włącza się z pomocą organizując „Koncert charytatywny gramy dla Patryka”. Finalistę programu „Mam talent” już teraz można wesprzeć na portalu zrzutka.pl lub na Facebook-owej grupie „Zdarzyć przed panem Bogiem – starachowicka grupa licytacyjna”. Do wylicytowania jest wiele oryginalnych gadżetów m. in. kubki z autografami największych gwiazd. Jako pierwsi swoje podpisy złożyli: mistrz świata w trójboju siłowym Jarosław Olech, Kabaret Młodych Panów oraz polski satyryk, dziennikarz i poeta Piotr Bałtroczyk, który gorąco zachęca do licytacji.

Adrianna Krzemińska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe