Znacznie przekroczył prędkość. 2500 zł mandatu!

  • 05.01.2022, 07:12
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
84-156584.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Policjanci skarżyskiej drogówki zatrzymali wczoraj do kontroli drogowej 24-letniego kierowcę bmw. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 71 km/h. W myśl nowych przepisów pirat został ukarany mandatem w kwocie 2 500 złotych i 10 punktami karnymi.

Od 1 stycznia obowiązują nowe przepisy dotyczące wysokości grzywien za wykroczenia popełniane w ruchu drogowym.  Łamiący przepisy muszą liczyć się z dotkliwymi konsekwencjami w postaci wysokich mandatów. Przekonał się o tym 24-latek kierujący bmw. Został on zatrzymany do kontroli przez policjantów skarżyskiej drogówki. Jadąc trasą S-7 w Skarżysku przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 71 km/h. Zgodnie z taryfikatorem mundurowi ukarali pirata mandatem karnym w wysokości 2 500 zł oraz 10 punktami karnymi.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe