Ferie w Starachowicach. Co robić w wolnym czasie?

  • 14.01.2022, 11:51
  • Adrianna Krzemińska
2022-01-14ferie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W najbliższy poniedziałek rozpoczynają się ferie zimowe. W wolnym od nauki czasie warto zwrócić uwagę na propozycje przygotowane przez starachowickie placówki. Na fascynujące zajęcia zaprasza Muzeum Przyrody i Techniki oraz Park Kultury.

Pierwszy kwartał roku to czas upragnionych przez uczniów ferii zimowych. Jak co roku z tej okazji będzie można skorzystać z zajęć przygotowanych przez miejskie instytucje. Ciekawą propozycję dla najmłodszych przygotowało Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach. Z pomocą muzealników odbędzie się prawdziwy spektakl teatralny. Teatrzyk będzie dedykowany jako żywa laurka z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zapisy na warsztaty pod nr. tel. 783-730-094 lub drogą e-mail: [email protected] Ciekawe zajęcia można znaleźć także w starachowickim Parku Kultury, który w tym roku przygotował ciekawy wachlarz propozycji. Placówka zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 10-18lat, na bezpłatne zajęcia warsztatowe prowadzone w godzinach od 11:00 do 12:00. W bogatej ofercie znajdują się n. im: konsultacje wokalne, zajęcia z kompetencji medialnych, programowania w rożnych językach. Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy i limit miejsc - tel. 41 274 65 25, mail: [email protected] A 23 stycznia o godzinie 11:00 odbędzie się Dziecięcy Poranek Kinowy - bilety w cenie 12zł do nabycia w kasie Kina lub na stronie internetowej parkkultury.starachowice.eu zakładka Kup bilet.

Adrianna Krzemińska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe