Kolejna inwestycja drogowa wykonana

  • 14.01.2022, 11:53
  • Adrianna Krzemińska
2022-01-14spacerowa-ok.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ulica Spacerowa położona w północnej części Starachowic to kolejna droga, na której po remoncie pojawiła się nowa nawierzchnia. Przebudowa ulicy kosztowała ponad 311 tys. zł. Inwestycja została dofinansowana w ramach rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Ulica Spacerowa to jedna najbardziej uczęszczanych tras przez uczniów II Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołu Szkół Zawodowych nr 3. Dzięki pozyskanym przez miasto Starachowice funduszom zewnętrznym, zniszczona droga po kilkudziesięciu latach doczekała się gruntownego remontu. Prezydent miasta Marek Materek złożył podziękowania dla wykonawców zadania. Jarosław Podrygała stwierdził, że ulica Spacerowa w związku z niesztampowym doborem materiałów w pełni oddaje swój blask. Włodarz miasta wspominał o kolejnych inwestycjach, które poprawią komfort mieszkańców osiedla Stadion.

Adrianna Krzemińska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe