Ewa Skiba nie jest już Zastępcą Prezydenta Miasta ds. Gospodarczych

  • 17.01.2022, 15:30
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Ewa Skiba nie jest już Zastępcą Prezydenta Miasta ds. Gospodarczych
W komunikacie przysłanym przez rzecznika prasowego Urzędu Miejskiego w Starachowicach dowiadujemy się o odwołaniu Ewy Skiby.

Informuję, że Prezydent Starachowic, Marek Materek odwołał Ewę Skibę ze stanowiska Zastępcy Prezydenta Miasta ds. Gospodarczych.

Do obowiązków odwołanej zastępczyni należało nadzorowanie pracy referatów odpowiedzialnych między innymi za: utrzymanie czystości w mieście, prowadzenie „Akcji Zima”, gospodarkę nieruchomościami, prowadzenie miejskich inwestycji oraz nadzorowanie pracy architekta miejskiego.

Pełnienie obowiązków Zastępcy Prezydenta ds. Gospodarczych powierzono kierownik Referatu ds. Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych, Elżbiecie Gralec.

Osoba, która w przyszłości obejmie to stanowisko  wybrana zostanie w drodze konkursu.
Konkurs na stanowisko Zastępcy Prezydenta Miasta ds. Gospodarczych zostanie ogłoszony w marcu bieżącego roku.

Prezydent Miasta Marek Materek liczy, że zmiany, których dokonuje przyczynią się do poprawy funkcjonowania referatów, których pracę nadzorowała prezydent Ewa Skiba.

W ostatnich miesiącach pojawiły się problemy między innymi z realizacją przebudowy ul. Konstytucji 3 Maja, budową budynku wielorodzinnego przy ul. Kościelnej czy modernizacją oświetlenia ulicznego, która powinna zakończyć się w ubiegłym roku.

Prezydentowi zależy na dokładnej i sprawnej realizacji inwestycji i remontów. Ambicją prezydenta Materka było i jest to, aby Starachowice były najczystszym miastem w regionie, miastem, w którym sprawnie realizowane są remonty i inwestycje, z korzyścią dla Mieszkańców.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Edek
Edek 19.01.2022, 01:26
Aaaa

Pozostałe