Szczepienia w godzinach popołudniowych

  • 19.01.2022, 12:33
  • Adrianna Krzemińska
2022-01-19szczepienia.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Z uwagi na duże zainteresowanie programem szczepień przeciw COVID-19, Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Starachowicach uruchomił kolejny punkt szczepień, który znajduje się na terenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Nowy punkt na prośbę mieszkańców będzie otwarty w godzinach popołudniowych.

Powiatowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Starachowicach zachęca wszystkich mieszkańców do zarejestrowania się i skorzystania z możliwości zaszczepienia się. Załatwienie wszystkich formalności, a także samo szczepienie przebiega bardzo sprawnie. Nowy punkt szczepień znajduje się na terenie szpitala i będzie otwarty w godzinach od 13:00-18:00. Zasady zapisów na szczepienie przeciwko COVID-19 nie uległy zmianie. W dalszym ciągu mieszkańcy mogą skorzystać z bezpłatnej infolinii.

Adrianna Krzemińska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe