Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 18 kwietnia 2026 16:25
Reklama

Komitet Marka Materka dotarł do Królewskiego miasta Sandomierz. Liderem został Paweł Żerebiec

Komitet Marka Materka dotarł do Królewskiego miasta Sandomierz. Liderem został Paweł Żerebiec

Marek Materek informuje na facebooku: 

Obywatelska postawa zaczyna się wtedy, gdy wszystko co robisz, cokolwiek mówisz i piszesz, robisz to jawnie i bierzesz za to pełną odpowiedzialność.

Paweł Żerebiec, germanista, przedsiębiorca, popularyzator nauki, absolwent UMCS, Collegium Civitas i PAN, praktykant w Parlamencie RFN został liderem Komitetu Marka Materka w Powiecie Sandomierskim.

Od lat obserwuję jak mocno zaangażowany w życie społeczne Sandomierza jest Paweł Żerebiec.

Aktywnie i bezinteresownie wspiera lokalny samorząd, a także uzdolnioną młodzież, współtworzy projekty obywatelskie i popularnonaukowe, organizuje akcje charytatywne. Ekolog. Euroentuzjasta.

To człowiek, który potrafi łączyć ludzi ponad podziałami i zachęcać do aktywności na rzecz swojego ukochanego miejsca na ziemi czyli Sandomierza. Podziwiam Jego zaangażowanie i bardzo cieszę się, że dołączył do naszego zespołu.

 

„Połączenie historii Królewskiego Miasta z nowoczesnością opartą o technologie wysokie, rozwój naukowy i ekonomiczny regionu, rozbudowa infrastruktury rowerowej, stworzenie atrakcyjnych przestrzeni miejskich dla mieszkańców i inwestorów, wspieranie i popularyzacja lokalnych walorów (winiarstwo i ekologiczne uprawy) to moje główne cele.

Dobrze czuję się w kuchni, uwielbiam gotować i eksperymentować, spożywać i degustować, spotykać się w gronie przyjaciół i serwować im moje dania. Pochłonięte kalorie wysmażam na trasach biegowych i w rywalizacji sportowej; na koncie 8 ukończonych maratonów, 4 triatlony. Pływam, biegam, jeżdżę rowerem, nurkuję.

Prezydenta Marka Materka cenię za ogromną determinację, konsekwencję, profesjonalizm i skuteczność, za serdeczność, uścisk ręki i uśmiech. Chciałbym z Markiem Materkiem ugotować coś ekstra dla społeczności naszego regionu, stworzyć uniwersalny przepis, który zawsze wypali, który zachwyci. Chciałbyś z nami coś upichcić? - Zapraszamy do teamu! - mówi Paweł Żerebiec


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

pochmurnie

Temperatura: 17°C Miasto: Starachowice

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 17 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Maniek z Nowej SłupiiTreść komentarza: Jebać star !Data dodania komentarza: 1.04.2026, 18:53Źródło komentarza: Zatrzymani podczas meczu usłyszeli wyroki sądoweAutor komentarza: ArkadiuszKiTreść komentarza: Proszę rodzinę poszkodowanego kierowcy ciągnika o kontakt - 697723210Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:49Źródło komentarza: Wypadek na ul. Kopalnianej. Mercedes zderzył się z ciągnikiem rolniczymAutor komentarza: Dariusz JuskowiakTreść komentarza: Byłem na oddziale neurologi i jestem bardzo zadowolony opieka super a Pan ordynator bardzo dobry dla pacjentów bo bardzo szybko jest pomoc pozdrawiam serdecznie cały odział neurologiData dodania komentarza: 6.03.2026, 18:57Źródło komentarza: „Starachowicka Neurologia” z prestiżowym wyróżnieniem ESO ANGELSAutor komentarza: Tomek KTreść komentarza: mało tego, część produkcji ma być zabrana. Dodatkowo rynek się pomału zamyka, ze względu na drogi produkt w porównaniu do firm azjatyckich. Komponent elektryczny jest znacznie droższy od konkurencji. Rynek polskiego pracownika jest zbyt drogi i wymagającyData dodania komentarza: 30.01.2026, 14:37Źródło komentarza: Inwestycje tylko w Niepołomicach, nie będzie dodatkowych miejsc pracy – informują związkowcyAutor komentarza: Nokia)Treść komentarza: Chcę znać wiadomości z mojego miastaData dodania komentarza: 17.01.2026, 20:09Źródło komentarza: Fakty Starachowickie 2026-01-16Autor komentarza: Nokia)BarsTreść komentarza: Moje miasto moje wiadomości z miastaData dodania komentarza: 17.01.2026, 20:07Źródło komentarza: Fakty Starachowickie 2026-01-16
Reklama
Reklama