Muzeum Przyrody i Techniki wpisuje się w te działania organizując spotkanie z Marcinem Grochowskim, reżyserem pierwszego filmu dokumentalnego o Władysławie Wagnerze. Udział zapowiedzieli też m.in. członkowie rodziny naszego żeglarza. Muzeum zaprasza na to wydarzenie jutro o godz. 17.00 do Kina Kotłownia.
Napisz komentarz
Komentarze