Ze sceny padło tego wieczoru także mnóstwo serdeczności: życzeń, gratulacji i podziękowań. Szefowa „Plejady” Alicja Andrzykowska wyraziła wdzięczność licznej grupie swoich współpracowników i przyjaciół zespołu, a w zamian odebrała upominki i wysłuchała wielu ciepłych słów.
Napisz komentarz
Komentarze