Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Druga Runda Pucharu Polski Field i 3D

Starachowice to nowy punkt na łuczniczej mapie Polski. Potwierdzeniem tego była druga Runda Pucharu Polski Field i 3D w łucznictwie nieolimpijskim, która odbyła się na terenie Placu na Szlakowisku.
Kliknij aby odtworzyć

Udział w wydarzeniu wzięło 28 najlepszych zawodników kategorii Field i 3D w łucznictwie nieolimpijskim. Za organizacje łuczniczych zmagań odpowiedzialni byli: Łuczniczy Ludowy Klub Sportowy KARIMA Prząsław, Polski Związek Łucznictwa, III LO w Starachowicach, ZSZ nr 3 w Starachowicach, MOSIR oraz Powiatowa Spółdzielnia „Integracja”. Najlepsi zawodnicy zostali zakwalifikowani do Kadry i Reprezentacji Polskiej Field , a wyniki 3D już teraz są przepustką do Reprezentacji Polski i Kadry Polski na Mistrzostwa Europy, które odbędą się już we wrześniu we włoskim San Sicario. Obecny podczas wydarzenia dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przyznał z dumą, że do grona imprez sportowych organizowanych w naszym mieście skutecznie dopisaliśmy łucznictwo nieolimpijskie, które cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców, a także przynosi chlubę naszemu miastu. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: 10°C Miasto: Starachowice

Ciśnienie: 1021 hPa
Wiatr: 13 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: jaTreść komentarza: Dlaczego tylko przedszkoli miejskich? Dlaczego brak przedszkoli prywatnych? Imprezy organizowane przez przedszkola prywatne są dla wszystkich. Jawna dyskryminacja i celowe działanie władz aby pomniejszyć udział w wychowaniu dzieci przez przedszkola prywatne. Ostatnio widać nagonkę na prywatne przedszkola, pomniejszenie ich wkładu w wychowanie dzieci. A prawda jest taka że dzięki prywatnym przedszkolom poziom edukacji wczesnoszkolnej jest na taki a nie innym poziomie, ponieważ to przedszkola prywatne jako pierwsze wprowadzały w ramach konkurencyjności wszystkie zajęcia, które teraz w przedszkolach miejskich są normą. Dzieciom gratuluje reszta do przemyślenia.Data dodania komentarza: 29.04.2026, 16:40Źródło komentarza: Bajkowy Festiwal Tańca 2026 w Parku Kultury. Na scenie gościły postacie ze słynnych ekranizacji!Autor komentarza: Maniek z Nowej SłupiiTreść komentarza: Jebać star !Data dodania komentarza: 1.04.2026, 18:53Źródło komentarza: Zatrzymani podczas meczu usłyszeli wyroki sądoweAutor komentarza: ArkadiuszKiTreść komentarza: Proszę rodzinę poszkodowanego kierowcy ciągnika o kontakt - 697723210Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:49Źródło komentarza: Wypadek na ul. Kopalnianej. Mercedes zderzył się z ciągnikiem rolniczymAutor komentarza: Dariusz JuskowiakTreść komentarza: Byłem na oddziale neurologi i jestem bardzo zadowolony opieka super a Pan ordynator bardzo dobry dla pacjentów bo bardzo szybko jest pomoc pozdrawiam serdecznie cały odział neurologiData dodania komentarza: 6.03.2026, 18:57Źródło komentarza: „Starachowicka Neurologia” z prestiżowym wyróżnieniem ESO ANGELSAutor komentarza: Tomek KTreść komentarza: mało tego, część produkcji ma być zabrana. Dodatkowo rynek się pomału zamyka, ze względu na drogi produkt w porównaniu do firm azjatyckich. Komponent elektryczny jest znacznie droższy od konkurencji. Rynek polskiego pracownika jest zbyt drogi i wymagającyData dodania komentarza: 30.01.2026, 14:37Źródło komentarza: Inwestycje tylko w Niepołomicach, nie będzie dodatkowych miejsc pracy – informują związkowcyAutor komentarza: Nokia)Treść komentarza: Chcę znać wiadomości z mojego miastaData dodania komentarza: 17.01.2026, 20:09Źródło komentarza: Fakty Starachowickie 2026-01-16
Reklama
Reklama