Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Starachowicka Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza ma nowego dyrektora

Jak informuje starostwo powiatowe ze Starachowic, na postępowanie konkursowe wpłynęły cztery oferty. Na stanowisko dyrektora placówki aplikowała m.in. Anna Świtaj, długoletnia pracownica placówki. Kobieta została wybrana na nową dyrektorkę.
Starachowicka Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza ma nowego dyrektora

Nowa dyrektor ma 45 lat i pochodzi z Rudnika. Kobieta ma wykształcenie wyższe pedagogiczne, z zakresu pedagogiki socjalnej. Dalsze kształcenie nowej dyrektorki to ukończone studia podyplomowe w zakresie organizacji pomocy społecznej oraz doradztwa zawodowego i personalnego.

Swoją karierę zawodową nauczycielka zaczynała w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Starachowicach. Z kolei od roku 2006 pracuje w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej z miasta powiatowego, w której od 1 kwietnia obejmie obowiązki dyrektora.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie małe

Temperatura: 5°C Miasto: Starachowice

Ciśnienie: 1026 hPa
Wiatr: 8 km/h

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Dariusz JuskowiakTreść komentarza: Byłem na oddziale neurologi i jestem bardzo zadowolony opieka super a Pan ordynator bardzo dobry dla pacjentów bo bardzo szybko jest pomoc pozdrawiam serdecznie cały odział neurologiData dodania komentarza: 6.03.2026, 18:57Źródło komentarza: „Starachowicka Neurologia” z prestiżowym wyróżnieniem ESO ANGELSAutor komentarza: Tomek KTreść komentarza: mało tego, część produkcji ma być zabrana. Dodatkowo rynek się pomału zamyka, ze względu na drogi produkt w porównaniu do firm azjatyckich. Komponent elektryczny jest znacznie droższy od konkurencji. Rynek polskiego pracownika jest zbyt drogi i wymagającyData dodania komentarza: 30.01.2026, 14:37Źródło komentarza: Inwestycje tylko w Niepołomicach, nie będzie dodatkowych miejsc pracy – informują związkowcyAutor komentarza: Nokia)Treść komentarza: Chcę znać wiadomości z mojego miastaData dodania komentarza: 17.01.2026, 20:09Źródło komentarza: Fakty Starachowickie 2026-01-16Autor komentarza: Nokia)BarsTreść komentarza: Moje miasto moje wiadomości z miastaData dodania komentarza: 17.01.2026, 20:07Źródło komentarza: Fakty Starachowickie 2026-01-16Autor komentarza: MikisBarsTreść komentarza: Lubię wiedzieć co się dzieje w moim miescieData dodania komentarza: 17.01.2026, 13:15Źródło komentarza: Fakty Starachowickie 2026-01-16Autor komentarza: AndrzejTreść komentarza: Czy będzie no kill bo tak to daję 2 miesiące i tam nie będzie ryb bo dziadki wszystko wyniosąData dodania komentarza: 27.11.2025, 22:15Źródło komentarza: Zalew Lubianka będzie otwarty dla wędkarzy z początkiem 2026 roku!
Reklama
Reklama