Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

W weekend zmierzą się najlepsi kickboxerzy

110 zawodników z 35 klubów z terenu całej Polski zadeklarowało uczestnictwo w Mistrzostwach Polski w kickboxingu, które zaplanowano na najbliższy weekend. Swoje reprezentacje wystawią m.in. takie miasta jak Warszawa, Wrocław, Kraków i Szczecin. Zawodnicy zmierzą się w formułach oriental rules oraz kick light.
W weekend zmierzą się najlepsi kickboxerzy

Już tylko dwa dni pozostało do Mistrzostw Polski w kickboxingu, które odbędą się w Starachowicach. W sobotę i niedzielę 10 i 11 grudnia w Miejskiej Hali Sportowej w formułach oriental rules i kick light zmierzą się najlepsi zawodnicy z całej Polski. Organizatora zmagań starachowicki klub Dragon będzie reprezentowało 8 kickboxerów.


 

Udział w mistrzostwach zadeklarowała ponad setka zawodników z całej Polski. Starachowiczan jednak powinien szczególnie ucieszyć start wychowanka Dragona Dawida Kasperskiego.


 

Impreza będzie trwała trzy dni, jednak dla kibiców najważniejsze będą dni walk, czyli sobota i niedziela.


 

Finał mistrzostw, czyli galę finałową zaplanowano na niedzielne popołudnie. Wstęp na nią jednak jest ograniczony.

Kliknij aby odtworzyć


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie duże

Temperatura: 6°C Miasto: Starachowice

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 7 km/h

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama